Üye Girişi
E-Posta:
Şifre:
Üye değilim
Şifremi unuttum
Haber Akışı
Haber Arşivim
Sayfamı Yönet
Etnik Market'e Davet Et
Hesabım
Dışa Bilgi Aktar
Hareketler
Oturumu Kapat
 Haber Arşivi    Üye Girişi

HAKKIMIZDAetnikmarket.com, Ortakalan Sektörel Yayıncılık tarafından geliştirilmiş bir sektörel iletişim platformudur. Avrupa - Türk Gıda ve Perakende sektörü için çalışıyoruz. Avrupa’daki Etnik Marketler ile gıda sektörü şirketlerinin birbirleriyle ve Türkiye şirketleri ile arasında doğrudan, etkin ve kalıcı ilişkiler geliştirmeyi amaçlıyoruz.

etnikmarket.com, Türkiye'nin en büyük profesyonel perakende yayıncısı Ortakalan tarafından tasarlanmış, Avrupa etnik pazarını ve Türkiye pazarını takip eden herkes için farklı ve etkili bir B2B iletişim uygulamasıdır.

etnikmarket.com, Avrupa – Türk Gıda ve Perakende Sektörü ve Türkiye hakkında yayın yapan ilk ve tek bağımsız kaynaktır. Bu pazarları izlemek ve şirketler hakkında daha fazla güncel bilgi edinmek isteyenler için benzersiz bir iletişim deneyimi sunar.

Pazarda yer alan perakendeciler, toptancılar, gıda üreticileri, gıda dışı ürün üreticileri, market ekipman ve teknolojileri üretici ve tedarikçileri ile hizmet sağlayıcılarının tek sektörel iletişim kanalıdır.

etnikmarket.com üzerinde Ortakalan tarafından geliştirilen sektörel sosyal medya uygulaması ile aynı anda hem güncel haberlere ve sektörel araştırmalara hem de ayrıntılı şirket bilgilerine ulaşabilir, şirketinizi en iyi şekilde tanıtabileceğiniz birçok olanak elde edebilirsiniz.

Her geçen gün büyüyen Avrupa - Türk pazarının gelişimini hedefleyen ve Türkiye ile arasında bir köprü kurmak için çalışan etnikmarket.com, pazarı ve pazardaki firmaları tanımanın ve onlarla iletişim kurmanın en etkili, hızlı ve güvenilir yoludur.

Bu benzersiz sektörel iletişim deneyiminin bir parçası olmanızı, ücretsiz bireysel üyelik ya da ücretli kurumsal üyelik oluşturarak Avrupa – Türk Gıda ve Perakende sektörünün Ortakalan’ına katılmanızı öneririz.

Üyelik başvurusu için tıklayınız.

KÜNYEGenel Yönetmen
Babur Akyol
babur@ortakalan.com.tr

Genel Yayın Yönetmeni
Emre Durdu
emre@ortakalan.com.tr

Uluslararası Yayın Editörü
Alp Durmaz
alp@ortakalan.com.tr

Editör
Özlem Elgün Harputluoğlu
ozlem@ortakalan.com.tr

Etnik Pazar Danışma Kurulu
Barış Tartar, Orhan Ataç
bilgi@ortakalan.com.tr

Yazılım Geliştirme
Alp Durmaz
alp@ortakalan.com.tr

Grafik ve Tasarım
Ortakalan Grafik Hizmetleri
grafik@ortakalan.com.tr

Hukuk Müşaviri
Gülay Aydın

Mali Müşavir
İlhan Çelik

Yayın Danışmanı
Zafer Özer

Yönetim Danışmanı
Serdar Özçelik

İnsan Kaynakları Danışmanı
Tamer Altunyay

Uluslararası İlişkiler
Serhat Özçelik

Sahibi ve Sorumlu Yazı İşleri Müdü
Ortakalan Sektörel Yayıncılık San. Tic. Ltd.Şti adına
Babur Akyol

Genel Merkez
Bahariye Caddesi, Canan Sokak, No:33/5 Kadıköy / İstanbul / Turkey

Telefon : +90 216 418 00 99
E-posta : bilgi@ortakalan.com.tr