Üye Girişi
E-Posta:
Şifre:
Üye değilim
Şifremi unuttum
Haber Akışı
Haber Arşivim
Sayfamı Yönet
Etnik Market'e Davet Et
Hesabım
Dışa Bilgi Aktar
Hareketler
Oturumu Kapat
 Haber Arşivi    Üye Girişi
KAYA ÇİFTLİĞİ
KAYA KARDEŞLER GIDA SÜT ÜRÜNLERİ SAN. VE TİC. A.Ş.
İstanbul (Anadolu)/Türkiye
Teklif İste
Takip Et
Kaya Çiftliği klasik peyniriyle kahvaltı sofralarında

Kaya Çiftliği klasik peyniriyle kahvaltı sofralarında

Çocuklarınızı sıkı bir kahvaltı yapmadan okula göndermiyorsanız, Kaya Çiftliği klasik beyaz peynirini kahvaltılarınızda tercih edebilirsiniz

Dünya çapında yapılan bilimsel araştırmalar gösteriyor ki “kahvaltının zihni açtığı” sadece söylenti değil gerçek! Kahvaltı yapan çocukların sınavlarda yapmayanlara göre daha iyi bir başarı yakaladığını tespit eden araştırmacılar, bunların içinde de sağlıksız kahvaltı yapanların sağlıklı beslenen çocuklara oranla daha az başarılı olduğunu tespit etti.

Trakya’nın bereketli topraklarında yetişen hayvanlardan elde edilen sütleri en iyi ve yeni teknolojilerle işleyen Kaya Çiftliği, çocukların okul öncesi sağlıklı beslenmesine hizmet etmek için Klasik Beyaz Peynirini özenerek üretiyor. 

Yaptığı ürünlerini maksimum hijyen ve lezzet ilkesiyle işleyen Kaya Çiftliği’nin Klasik Beyaz Peynirleri, Türkiye’de çok az markanın yaptığı tarzda, zor ve meşakkatli bir üretim süreciyle ortaya çıkıyor. Farklı şarküteri anlayışıyla ve zengin ürün çeşitleriyle kendi perakende mağazalarında tüketici ile buluşan Kaya Çiftliği, yağlı-sert-yumuşak, zevkinize göre değişen çeşitleriyle sunduğu Klasik Beyaz Peyniri için “hakkını vererek yapıyoruz” diyor.

14.09.2018
Bu firmaya ait tüm duyurular