Üye Girişi
E-Posta:
Şifre:
Üye değilim
Şifremi unuttum
Haber Akışı
Haber Arşivim
Sayfamı Yönet
Etnik Market'e Davet Et
Hesabım
Dışa Bilgi Aktar
Hareketler
Oturumu Kapat
 Haber Arşivi    Üye Girişi

Kurumsal Üyelik

etnikmarket.com kurumsal üyeliği Avrupa – Türk Gıda ve Perakende sektörü içinde yer alan ya da bu sektör ile ilgilenen firmaların kullanabildiği ücretli bir üyelik sistemidir.

Şirketiniz ile ilgili, haberlerinizi, duyurularınızı, dünyayla paylaşmak istediğiniz fotoğraflarınızı, ürün kataloğunuzu ve her türlü belge ile yöneticileriniz veya satış personeliniz hakkında ayrıntılı bilgi sunabilirsiniz. Şirketinizi tanıtmak için size bir çok enstrüman sunuyoruz.

Kurumsal üyelerimiz, teklif taleplerini ve bu teklif taleplerinin profilini değerlendirme fırsatı da buluyor. Ve ticari ilişkilerini geliştirmek için yeni olanaklar yakalıyorlar. B2B fonksiyonlarımız size yeni iş ilişkilerinin kapısını açıyor.

Ayrıca etnikmarket.com ‘a kurumsal üye olarak kayıtlı firmaların ayrıntılı bilgilerine de güncel biçimde ulaşabilirsiniz.

Şirketinizi Avrupa – Türk Gıda ve Perakende sektöründe tanıtmak ya da öne çıkartmak için ve diğer firmalar ile hızlı ve güvenli şekilde iletişime geçmek için bu benzersiz sektörel iletişim deneyimine kurumsal üye olmanızı öneriyoruz.

Üyelik için kayıt olduktan sonra kısa bir süre içinde sizi arayarak canlı bir demo yapacağız. etnikmarket.com dünyasının kapılarını size açacağız.

Bireysel Üyelik

etnikmarket.com bireysel üyeliği ücretsiz bir üyelik tipidir. Bireysel üye olarak üyelik hesabınızda yer alan özellikleri kullanabilir, içeriğimizi ve haber akışımızı kişiselleştirebilirsiniz. Haber akışı ve içeriklerimizi dışa aktarabilir ücretsiz biçimde istediğiniz alanda yayınlayabilirsiniz. Üyelik hareketlerinizi inceleyebilir ya da kendinize özel bir arşiv yaratabilirsiniz. Düzenli olarak elektronik haber bültenlerimize ulaşabilirsiniz ve tüm güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olursunuz.

Kurumsal üyemiz olan firmalardan teklif isteyebilir veya bu şirketler ile iletişime geçebilirsiniz.

Tek yapmanız gereken aşağıdaki kayıt düğmesine tıklamanız ve üyeliğinizi başlatmanız.

etnikmarket.com bireysel üyesi olarak bu benzersiz sektörel iletişim deneyimini yaşayın.