Üye Girişi
E-Posta:
Şifre:
Üye değilim
Şifremi unuttum
Haber Akışı
Haber Arşivim
Sayfamı Yönet
Etnik Market'e Davet Et
Hesabım
Dışa Bilgi Aktar
Hareketler
Oturumu Kapat
 Haber Arşivi    Üye Girişi

İngiliz ve Türk iş dünyası bir araya geliyor

Türkiye ve İngiltere iş camiaları sektördeki gelişmeleri uluslararası arenada masaya yatırmak adına 16 Ekim Salı günü Hilton Bosphorus İstanbul Otel’de bir araya geliyor

Turkish-British Chamber of Commerce & Industry (TBCCI) İngiltere-Türkiye İş Forumu, 2010 yılından bu yana her sene İngiltere-Türkiye iş camialarının gündemindeki öncelikli konuları ele alarak, iki ülke arasındaki karşılıklı yatırım, ticaret ve ortak proje fırsatlarının tartışıldığı, iş dünyası tarafından yakından takip edilen bir etkinlik olma özelliğini devam ettiriyor. Türkiye’nin ekonomik gündeminde yer alan ve İngiliz uzmanılğının sözkonusu olduğu ticaret ve yatırım imkan ve yöntemleri, küresel sektör uzmanları ve resmi görevlilerce tartışılacak, her iki ülkenin iş çevreleri ile bir arada olma olanağı bulunacak.
 
TBCCI Başkanı Alderman Emma Edhem’in açılışını yapacağı Forum, DEİK Türk İngiliz İş Konseyi, İngiltere Başbakanlığı’nın Türkiye'den Sorumlu Ticaret Elçiliği, İngiltere İstanbul Başkonsolosluğu ve Sponsorlar tarafından yapılacak konuşmaların ardından, her iki ülkenin de gündemindeki üç önemli panele ev sahipliği yapacak.  Forumun bu yılki programına İleri Teknolojiler, Enerji ve İngiltere’de Pazarlama ve Markalaşma panelleri konu olacak. Panel konuşmacıları arasında sektörün lider şirket ve markaları, DEİK, HSBC, Türk Hava Yolları, BAE Systems, Rollys-Royce, KoçSistem, IBM, BP, T.C. Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi, TÜPRAŞ, EY, Beko, APCO Worldwide, EMYA Global ve Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) yer alacak.
 
TBCCI Ana Sponsorları HSBC & Lloyds ve Forum Sponsoru Türk Hava Yolları’nın yanı sıra DEİK’in katkıları ile TBCCI tarafından bu yıl dokuzuncusu organize edilen bu önemli etkinliğe kayıtlar devam ediyor. TBCCI websitesi (www.tbcci.org) üzerinden ulaşılabilir ve kayıt olunabilir.

09.10.2018
İlgili Ögeler
Paylaşın