Üye Girişi
E-Posta:
Şifre:
Üye değilim
Şifremi unuttum
Haber Akışı
Haber Arşivim
Sayfamı Yönet
Etnik Market'e Davet Et
Hesabım
Dışa Bilgi Aktar
Hareketler
Oturumu Kapat
 Haber Arşivi    Üye Girişi

Kilikya ‘Tavsiye Edilen Marka’ seçildi

Kilikya, Avrupa Birliği’nde Tüm Tüketicileri Koruma Derneği tarafından verilen ‘Altın Marka Ödülü’ kapsamında ‘Tüm Tüketicilere Tavsiye Edilen Marka’ seçildi

Kilikya, Avrupa Birliği’nde Tüm Tüketicileri Koruma Derneği (TTKD) tarafından “Altın Marka Projesi” kapsamında, en az şikâyet alan ya da hiç almayan markaların belirlenmesiyle yapılan değerlendirme sonucunda bir kez daha Tüketicilere Tavsiye Edilen Marka seçildi. Güvenilir ve tercih edilen bir marka olmanın tüketicinin beğenisini kazanmaktan geçtiğine inanan Kilikya markasının ikinci kez aldığı bu ödül ile ürünlerinin güvenilirliği ve kalitesi tekrar tescil edilmiş oldu.

Kilikya, 2015 yılında da TTKD tarafından “Altın Marka Tüketici Ödülü” ile “Tüm Tüketicilere Tavsiye Ediyoruz” logosu ve sertifikasını almaya hak kazanmıştı. Bu kapsamda TTKD tarafından gerçekleştirilen “Tüketiciye Saygılı Marka Ödülleri” töreninde aralarında gıda, hizmet, telekomünikasyon, giyim, kozmetik, mobilya gibi farklı sektörlerden kaliteli marka üreten kurumlarla birlikte Kilikya markasına da “Tüm Tüketicilere Tavsiye Ediyoruz” logosu ve sertifikası takdim edildi.

Kilikya, kurulduğu günden itibaren Türkiye’de ve dünyada müşterilerinin beklentilerini karşılayan ürün portföyü geliştirmeye devam ediyor. Kilikya, kalitesi ve tadıyla lider içecek firması olma yolunda ilerlerken, müşterilerinin damak tatlarına uygun, her zaman güven duyacakları, üstün kaliteli ve lezzetli ürünler üreterek, yüzde 100 müşteri memnuniyetini devam ettirmek için çalışıyor. 

Mor havuçların yarattığı muhteşem bir içecek deneyimi sunan Kilikya şalgam, yenilenen ambalajları ile şalgamda acılı ve acısız, sarımsaklı ve sarımsaksız çeşitleri her damak tadını yakalıyor. Cam ve pet şişelerin yanı sıra şık tasarımlı hediyelik paket grupları ile dostlarınıza verebileceğiniz sağlıklı bir armağan alternatifi sunuyor.

30’u aşkın ülkeye ihracat yapan Kilikya, ürün yelpazesinde bulunan şalgam, organik şalgam, special şalgam çeşitlerine ek olarak limonata, ice tea, limon sosu, üzüm sirkesi, elma sirkesi, balsamik sirke, nar sirkesi, beyaz sirke, turşukur, yüzde 100 doğal nar ekşisi, nar ekşili sos, acı biber sosu, sirke sosu, soya sosu 100’e yakın ürün çeşidinin de ambalajlarının tamamını yeniledi ve yeni imajı ile raflarda yerini almaya hazır hale geldi.

Kilikya Şalgam, 2007 yılından itibaren Adana Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan fabrikasında 16 bin metrekare açık, 7 bin 500 metrekare kapalı alan üzerinde aylık 3 milyon litre  üretim kapasitesi ile faaliyetine devam ediyor. Şalgam üretiminde lider içecek firması olma yolunda ilerleyen, sos ve içecek sektörünün önde gelen üreticilerinden olan Kilikya Şalgam üretim kapasitesi, tesisleri ve ihracat potansiyeli ile Türkiye’de önemli şirketler arasında yer alıyor.

Yıllık 36 milyon litre üretim kapasitesine sahip olan Kilikya Şalgam Türkiye’de 9 bölge müdürlüğü ile yaygın dağıtım ağı sağlayarak Türkiye pazarının yüzde 95‘ine hizmet veriyor.  Avrupa, Amerika, Rusya, Uzak Doğu gibi 30’u aşkın dünya ülkelerine ihracat gerçekleştiriyor.

Kilikya Şalgam, yüksek kalite standartları, müşteri memnuniyeti, pazardaki lider konumu, inovatif bakış açısı, teknolojik altyapısı, Ar-Ge yatırımları ile Türkiye'ye ve dünyaya üstün kaliteli ve güvenli ürünler sunarken, şalgamda vazgeçilmez bir içecek alışkanlığı yaratmaya devam ediyor.

08.10.2018
İlgili Ögeler
KİLİKYA ŞALGAM
Paylaşın