Üye Girişi
E-Posta:
Şifre:
Üye değilim
Şifremi unuttum
Haber Akışı
Haber Arşivim
Sayfamı Yönet
Etnik Market'e Davet Et
Hesabım
Dışa Bilgi Aktar
Hareketler
Oturumu Kapat
 Haber Arşivi    Üye Girişi

Lila Group, Prof. Dr. Acar Baltaş’ı katılımcılarla buluşturdu

Gıda Perakendecileri Derneği tarafından düzenlenen Ortak Gelişim Kongresi, Prof. Dr. Acar Baltaş’ın ‘Yeni Liderlik, Yeni Çalışan’ başlıklı oturumuna Lila Group sponsorluğunda ev sahipliği yaptı

Baltaş Grup temsilcisi, Psikolog, Yazar Prof. Dr. Acar Baltaş’ın ‘Yeni Liderlik, Yeni Çalışan’ başlıklı oturumu ‘Yeni Perakende’ içeriği, düzenlenen Ortak Gelişim Kongresi’nde katılımcılardan büyük ilgi gördü. Baltaş, geçmişten günümüze liderlik ve çalışan profilini anlattığı sunumunda liderliğe giden yolda yapılması gerekenleri, iş hayatına dahil olmaya başlayan Y ve Z jenerasyonlarına bir yönetici olarak nasıl davranılması gerektiğini paylaştı.

‘Yeni Liderlik, Yeni Çalışan’ başlıklı oturumda liderliğin değişen doğasından bahseden Baltaş, gerek liderlikte yeni eğilimler, gerekse bu anlayışın gerektirdiği çalışan profili için kurumların kendini yenilemesine önem vermesi gerektiğinin altını çizdi. Koşullara uyum sağlayabilecek kalifiye insan profillerini planlamak ve geliştirmek adına profesyonellere değerli ipuçları veren Baltaş, kongreyi takip eden yüzlerce katılımcıya kendi tecrübelerini de aktardı.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da önemli buluşmalara ev sahipliği yapan Ortak Gelişim Kongresi, değer katan konuşmacı ve oturumları ile hem günümüze hem de geleceğe ışık tutan konularla sektörün iş insanlarını ağırladı. Perakende sektörünün teknolojik ve ekonomik durumundan, yeni dünya düzenine kadar pek çok farklı konuyu ele alan Ortak Gelişim Kongresi’nde, 20 konuşmacı ile 13 oturum gerçekleştirildi.

12.10.2018
İlgili Ögeler
LİLA KAĞIT
Paylaşın