Üye Girişi
E-Posta:
Şifre:
Üye değilim
Şifremi unuttum
Haber Akışı
Haber Arşivim
Sayfamı Yönet
Etnik Market'e Davet Et
Hesabım
Dışa Bilgi Aktar
Hareketler
Oturumu Kapat
 Haber Arşivi    Üye Girişi

Muratbey Sürmeli yeni ambalajında

Sürülebilen, dilimlenebilen ve küp küp doğranabilen Muratbey Sürmeli şimdi yeni ambalajıyla peynir severlerle buluşuyor

Peynir günün hemen her saati tüketebildiğimiz sağlıklı atıştırmalıkların başında geliyor. Az tuzlu özelliği ile hem doyurucu hem de sağlıklı olan Muratbey Sürmeli, peynir sevenlere bir kutuda birçok farklı sunum seçeneği sunuyor. Sürülebilen, dilimlenebilen ve küp küp doğranabilen Muratbey Sürmeli, sunum alternatiflerinin yer aldığı daha canlı ve renkli yeni ambalajı ile raflarda peynir tutkunlarını bekliyor.

Günlük fosfor ihtiyacınızı yüzde 95, kalsiyum ihtiyacınızı yüzde 61 oranında karşılıyor
İçerdiği yüksek besin değerleri sayesinde Sürmeli’nin 100 gramı, günlük kalsiyum ihtiyacının yüzde 61’ini ve fosfor ihtiyacının yüzde 95 ‘ini karşılamaya yetiyor. Ayrıca yüksek protein oranı sayesinde günlük protein ihtiyacının da yüzde 22’sini yine sadece 100 gramı ile karşılıyor. İleri yaşlardaki ve tansiyon problemi olan kişilerin beslenme alışkanlıkları içerisinde az tuzlu olma özelliği ile sağlıklı bir seçenek oluyor.

Annelerin ek gıdaya geçişte yardımcısı
Annelerin çocukları için de gönül rahatlığı ile tercih edebileceği Muratbey Sürmeli, kemik ve diş sağlığının gelişmesine yardımcı. Muratbey Sürmeli, ek gıdaya geçiş sürecinde annelerin destekçisi oluyor. Yumuşak yapısı ve düşük tuz oranı ile bebekler için hazırlanan yemeklerde önemli bir protein ve kalsiyum kaynağı olarak yer alıyor.

Sofranızda, şık sunumlarda kullanmak istediğinizde küp küp doğranabilen Sürmeli, dilimlenebilme özelliğiyle sandviçlerin, peynir tabaklarının, kanepelerin vazgeçilmezi oluyor. Sürülebilir yapısı ile az tuzlu Sürmeli, peyniri nasıl yemeyi seviyorsanız o formu alıyor.

10.10.2018
İlgili Ögeler
MURATBEY
Paylaşın